Polecamy

3 dojrzałe kobiety, które warto obserwować na Instagramie

|
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Instagram jest portalem społecznościowym na którym swoje konta zakładają osoby w bardzo różnym wieku, jednak większość użytkowników to ludzie miedzy 20 a 30 rokiem życia. Warto śledzić konta Polek, które prowadzą swoje profile, pomimo że są trochę dojrzalsze. Poznaj 3 konta cudownych kobiet, które dzielą się swoim życiem w Internecie.

Większość osób korzystających z Instagrama wchodzi tam głównie w poszukiwaniu inspiracji np. modowych. Okazuje się, że ogromną popularnością cieszą się profile seniorek, które mają na Instagramie po kilka tysięcy obserwatorów. Każda z pań prezentuje wspaniałą historie w której bardzo chce się uczestniczyć. Aktualnie młodzi ludzie nie mają wielu autorytetów, więc takie spotkanie, nawet wirtualnie może być znakomitą motywacją, żeby pokazać, że życie może być piękne niezależnie od wieku.

Instagram można założyć w każdym wieku

@zycie_zaczyna_sie_po_90

90 lat życia to idealny czas żeby spełniać marzenia i założyć swoje konto na Instagramie. Tak właśnie zrobiła Pani Ania Kusiak, która dzieli się swoim życiem z tysiącami obserwatorów. Warto nadmienić, że seniorka korzysta z życia pełnymi garściami, dlatego na jej profilu możemy zobaczyć wiele ciekawostek oraz wspomnień. Pani Ania mieszka aktualnie w Wielkiej Brytanii do której wyemigrowała mając 82 lata.

@kobieta.zawsze.mloda

Irena Wielocha, jak sama mówi Instagram miał być forma dorobienia do emerytury, jednak z czasem przekształcił się w miejsce terapeutyczne dla wieku kobiet. Pani Irena jest blogerką i chodzącą motywatorką, pokazującą, że kobieta może być piękna i pełna życiowej energii w każdym wieku. Jej konto jest bardzo popularne, a jego twórczyni jest wspaniałą mentorką.

@ooch50

Ciekawe stylizacje, nie tylko dla pań po 50. Ooch50 to wspaniały blog i profil na Instagramie, na którym zobaczymy, że modą można bawić się w każdym wieku. Patrząc na zdjęcia i relacje można dojść do wniosku, że życie rozkręca się dopiero po 50! Absolutnie zachwycające konto.

Przeczytaj też: JAK ZACZĄĆ SPEŁNIAĆ MARZENIA BĘDĄC NA EMERYTURZE? POZNAJ HISTORIĘ MASAKO WAKAMIYA

Zdjęcie główne: Edu Carvalho/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą zapobiec chorobom serca?
|
Czy zdrowa dieta i regularne ćwiczenia mogą zapobiec chorobom serca?
Dowiedz się, jak zdrowe jedzenie i regularne ćwiczenia mogą zabezpieczyć Twoje serce przed chorobami. Poznaj zdrowe nawyki, które pomogą Ci utrzymać serce w dobrym stanie.
Jak wybrać idealne perfumy inspirowane jesienią?
|
Jak wybrać idealne perfumy inspirowane jesienią?
Odkryj tajniki wyboru perfum idealnie pasujących do jesiennej aury. Inspiracje, ulubione zapachy i wskazówki jak dobrze wybrać perfumy jesienne.
Odstraszacze na komary: Skuteczne narzędzia w walce z uciążliwymi owadami
|
Odstraszacze na komary: Skuteczne narzędzia w walce z uciążliwymi owadami
Komary, te małe i irytujące owady, potrafią zepsuć nasze letnie wieczory na świeżym powietrzu. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom odstraszaczy, ich działaniu oraz skuteczności.